Nevezettek listája 2019

XS táv
Név Korosztály Település
Tolokán Ákos Vácduka F1
Tolokán Márton Vácduka F1
Sarkadi Csenge Nóra Tiszaújváros N1
Földvári Zalán Tiszaújváros F1
Földvári Levente Tiszaújváros F1
Veréb Jánosné Edit Tiszaújváros N4
Bodolai Zsombor Csanád Sajóörös F1
Bűdi Balázs Tiszaújváros F1
Zemlényi Zoltán Tiszaújváros F3
Zemlényi Zoltán András Tiszaújváros F1
Erdődi Péter Miskolc F1
Czár Judit Bianka Tiszaújváros N3
István Réka Tiszavasvári N1
István Zoltán Tiszavasvári F1
Tőke Andrea Püspökladány N2
Fekete Éva Mikepércs N2
Fekete Edit Budapest N2
Viszóczki Anett Tiszaújváros N2
Viszóczki Flóra Tiszaújváros N1
Bartók Hanna Tiszaújváros N1
S táv
Név Korosztály Település
Adorján Adrián Encs F2
Takács Erika Nyíregyháza N3
Puskás Mariann Nyíregyháza N2
Méreg Ágnes Eger N2
Duró Ágnes Fényeslitke N2
Handáné Boda Edit Tiszaújváros N3
Boros Henrietta Polgár N2
Varga Éva Tiszaújváros N3
Gál Éva Parasznya N2
Riczu Anikó Tiszaújváros N3
Soltész Zoltán Tiszaújváros F3
Zadeczki Zsóka Tiszaújváros N3
Nyerges Adrienn Tiszaújváros N3
Fekete Imre Tiszaújváros F3
Törő Csaba Tiszaújváros F3
Jakab Sándor Nyíregyháza F3
Pusztai Szabina Kazincbarcika N2
Pusztai József Putnok F4
Dr Nyiri Marianna Tiszaújváros N3
Boros Beatrix Tiszaújváros N2
Pál Roland Mezőkövesd F1
Pálné Papp Erika Mezőkövesd N2
Ónodi Tímea Hajdúszoboszló N2
Szikszainé Marika Tiszaújváros N3
Czár László Norbert Tiszaújváros F3
Czárné Bunda Diána Tiszaújváros N2
Kocsi Levente Tiszaújváros F1
Kiss Réka Tiszavasvári N2
Bódor Gergő Tiszavasvári F2
Tóth Csaba Tiszaújváros F2
Barta Levente Tiszaújváros F2
Majorosi Károly Miskolc F3
Pásztor Máté Mezőkeresztes F2
Soltész Noémi Sajóörös N2
Németiné Deák Éva Hajdúszoboszló N3
Obóczki Ádám Miskolc F2
Tóth Krisztina Polgár N2
Szegvölgyi Róbert Debrecen F3
Petró Mónika Miskolc N3
Petró Réka Miskolc N1
Petró Roland Miskolc F3
Farkas Gábor Tiszaújváros F3
Andirkó József Debrecen F3
Kocsis Simon Márk Tiszaújváros F1
Kiss Andrea Kazincbarcika N3
Tánczos Eszter Tiszalök N2
Nagy Sándor Sátoraljaújhely F3
Tolokán Adrienn Vácduka N3
Tivadar Gábor Tiszaújváros F2
Pál Roland Mezőkövesd F1
Karsay Bíborka Eger N1
Orosz Zoltán Edelény F2
Szabó- Orosz Noémi Miskolc N2
Berecz Róbert Tiszaújváros F2
Jakab Kinga Tiszaújváros N3
Csató Szilárd Tiszaújváros F3
M táv
Név Korosztály Település
Lénárt Lajos Debrecen F3
Kovács Melinda Debrecen N2
Lőrincziné Tiba Katalin Fényeslitke N3
Hreskó Zsuzsanna Tiszaújváros N2
Tiba Andrea Budapest N2
Jedlinszki Gábor Miskolc F2
Makovics Dóra Budapest N2
Varga Balázs Debrecen F3
Hankoszki Marietta Nyíregyháza  N2
Kozma Ramóna Zita Hajdúszoboszló N2
Szabó Roland Tiszaújváros F3
Tóth Barbara Miskolc N3
Tőzsér Dávid Debrecen F2
Puskás Mónika Nyíregyháza N3
Leszkó Ágnes Gyula N3
Pál Roland Mezőkövesd F3
Sándor Viktor Nyíregyháza  F2
Schmidt-Huszánk Éva Püspökladány N2
Czár Máté László Tiszaújváros F1
Tóth Gyula Tiszaújváros F4
Tamás Tóth Kazincbarcika F3
Szendrei Sándor Zsolt Debrecen F3
Arnóth Péter Halásztelek F2
Soltész Gábor Sajóörös F3
Tóth Mária Budapest N3
Ducsai Tibor Debrecen F2
Mecsei János Hajdúnánás F2
Vajda Viktor Jászszentandrás F1
Fridrik Csaba Tiszaújváros F2
Bak Szabolcs Tiszaújváros F2
Gáll Csilla Tiszaújváros N2
L táv
Név Korosztály Település
Sepsi Zsolt Hajdúszoboszló F2
Bűdi Tibor Tiszaújváros F2
Forrás Csilla Gyula N2
Szajkó Zsolt Miskolc F3
Suhajda Sándor Tiszaújváros F2
Németh Ádám Tiszaújváros F2
Némethné Prill Katalin Tiszaújváros N2
Málik Attila Nyíregyháza F3
Vágóné Türei Márta Újszilvás N3
Remenyik Bence Hajdúböszörmény F2
Vajda Zsolt Jászszentandrás F3
Vajdáné Sajó Ágota Jászszentandrás N3
Ágoston István Budapest F3
Sedliczki Tamás Tiszaújváros F2
Sebestyén Tímea Eger N3